Hlavní navigace

Názor k dotazu Čtvrtletní příjem (prosím p. Jiřinko) od WW - Re: Čtvrtletní příjem (prosím p. Jiřinko Také jsem se...

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 9. 12. 2012 19:49

WW (neregistrovaný) 78.156.142.---

Re: Čtvrtletní příjem (prosím p. Jiřinko
    Také jsem se ptala na to, že někdy se potvrzují peníze přímo v tom měsíci vyplacené, ale to mi paní řekla, že to je jiný případ, že to se týká dávek hmotné nouze, tam že se vyplňuje příjem vyplacený, např. příjem za září se vyplní to, co zaměstnanec vydělal v období 1.8.-31.8. a dostal do zaplacené v září.
    Samozřejmě písemně to nemám (což by bylo lepší), jen ústně, takže odvolat bych se na to později nikdy nemohla, ale paní jsem do telefonu popsala celou situaci (jak firma doplácí mzdy po dvoutisícovkách a tak) takže mi určitě rozumněla o čem mluvím a na co se vlastně ptám.
    Ještě jednou jsem si prošla zákon č. 117/1995 - Zákon o státní sociální podpoře, konkrétně:
    §5 (4) Je-li rozhodným obdobím, za které se zjišťuje rozhodný příjem, kalendářní čtvrtletí [§6 písm. b)], započítávají se příjmy uvedené
    a) v odstavci 1 písm. a) č. 1 v tom kalendářním čtvrtletí, v němž byly zaúčtovány,
    na tohle už by se snad šlo odvolat, co myslíte?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).