Hlavní navigace

Názor k dotazu Mikropodnik do 10. zam-ců od Iva12 - Re: Mikropodnik do 10. zam-ců Dobrý večer,musím říct, že...

Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

• 10. 1. 2013 18:39

Iva12 (neregistrovaný) 176.102.128.---

Re: Mikropodnik do 10. zam-ců
    Dobrý večer,
    musím říct, že Váš příspěvek mě zaskočil. Na webových stránkách ARES je přímo uvedeno:

"Všechny údaje, které ARES zpřístupňuje, mají pouze informativní charakter a nemají charakter úřední listiny. Jejich výpis (prostřednictvím ARES) proto nemůže být použit jako průkazní materiál pro úřední jednání.
    Vzhledem k charakteru aplikace ARES nenese Ministerstvo financí odpovědnost za aktuálnost a úplnost údajů z databáze ARES ani za nepřetržitý provoz www aplikací pro zpřístupnění údajů z informačních systémů zdrojových registrů ani za korektnost a aktuálnost jimi zpřístupňovaných informací. Ministerstvo financí neodpovídá za případné škody způsobené použitím údajů získaných prostřednictvím aplikace ARES."

Obrátila bych se znovu na toho, kdo Vám podal informaci o tom, že nemáte nárok na dotaci. Zkuste mu vysvětlit, že údaje v ARESu nejsou aktuální a jaká je skutečnost. Sama jsem vyřizovala několik žádostí o dotace, a co se počtu zam-ců týče, údaje jsem vyplňovala já sama.
    Pokud to nepůjde vyřídit takto, obrátila bych se na FÚ.
    Držím palce:-)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).