Hlavní navigace

Názor k dotazu § 10 výdaje procentem??? od juklik - Re: § 10 výdaje procentem??? nemůže uplatnit žádné výdaje...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 20. 2. 2013 10:37

    juklik (neregistrovaný) 193.84.207.---

    Re: § 10 výdaje procentem???
    nemůže uplatnit žádné výdaje procentem,
    ještě záleží, co to znamená mimořádně, jestli to opravdu bylo jednorázově nebo ne

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).