Hlavní navigace

Názor k dotazu § 10 výdaje procentem??? od m. - Re: děkuji. >>>>>Dobrý den,>>>>>>>>>>kolega si loni mimořádně vydělal 40...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 20. 2. 2013 11:25

    m. (neregistrovaný) 88.101.146.---

    Re: děkuji.
    >>>>>Dobrý den,
    >>>>>
    >>>>>kolega si loni mimořádně vydělal 40 tis. Kč za
    >>>>>poradenskou činnost,
    >>>>>bude to dávat do přiznání do § 10. (Navíc má příjmy
    >>>>>ze
    >>>>>závislé činnosti).
    >>>>>Je možné k tomu uplatnit nějaké výdaje, třeba
    >>>>>procentem, nebo musí mít doklady - nic si neschoval,
    >>>>>ani
    >>>>>doklady na naftu, nenapadlo ho to. Jak by to měl
    >>>>>řešit? Dík
    >>>>>za radu.
    >>>>
    >>>>nemůže uplatnit žádné výdaje procentem,
    >>>>ještě záleží, co to znamená mimořádně, jestli to
    >>>>opravdu bylo jednorázově nebo ne
    >>>
    >>>mimořádně - tzn. bylo to poprvé, kdoví, jestli se mu
    >>>to ještě někdy
    >>>povede, na žádnou živnost to není
    >>>dotaz zněl - lze nějak uplatnit výdaje, když nemá
    >>>žádné doklady?
    >>>Čestné prohlášení nebo tak něco? Jezdil tam svým
    >>>autem.
    >>
    >>nelze
    >u příjmů dle §10 jen výdaje skutečné, pokud nemá
    >doklady tak nic

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).