Hlavní navigace

Názor k dotazu Příjem z pronájmu-lze rozdělit ?? od Zdena R - Re: Příjem z pronájmu-lze rozdělit ?? Pokud je byt...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 23. 2. 2013 19:35

    Zdena R (neregistrovaný) 78.102.138.---

    Re: Příjem z pronájmu-lze rozdělit ??
    Pokud je byt součástí SJM, tak přiznává jen jeden z manželů, nelze dělit - § 9/2 ZDP.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).