Hlavní navigace

Názor k dotazu Opravné DD do EU od alli - Re: Opravné DD do EU >Dobrý den,>>stále si nejsem...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 20. 3. 2013 12:39

    alli (neregistrovaný) 88.81.82.---

    Re: Opravné DD do EU
    >Dobrý den,
    >
    >stále si nejsem jistá při vystavování ODD do EU.
    >Vystavuji ODD např. na vrácení zboží, na slevu z ceny, nebo
    >na slevu za včasnou platbu.
    >
    >1. Musí být na ODD odkaz na §64 a věta daň odvede
    >zákazník? NE, není uvedeno v náležitostech ODD v §45 ZDPH
    >2. Datum uskutečnění zdanitelného plnění je datum
    >vystavení ODD? ANO
    >3. Kurz použiji dle původního plnění? ANO
    >
    >Děkuji za odpovědi
    >
    >Peťka

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).