Hlavní navigace

Názor k dotazu Přefakturace službe ze třetí země - URGE od LJ - Re: Přefakturace službe ze třetí země - a...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 11. 4. 2013 14:23

    LJ (neregistrovaný) 46.13.237.---

    Re: Přefakturace službe ze třetí země -
    a ještě jaký § mám uvést, že je to bez DPH????... podle §10???
    ty letenky a víza dle §70

    a ty ostatní služby - tam bych danila - je to OK..nebo to mám posuzovat jinak?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).