Hlavní navigace

Názor k dotazu DPH ve 20% je to chyba? od alli - Re: DPH ve 20% je to chyba? lze i...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 12. 4. 2013 11:00

    alli (neregistrovaný) 88.81.82.---

    Re: DPH ve 20% je to chyba?
    lze i takto dle §21 odst. 4 Při poskytnutí služby se zdanitelné plnění považuje za uskutečněné
    a) dnem jejího poskytnutí nebo dnem vystavení daňového dokladu

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).