Hlavní navigace

Názor k dotazu Převod pro osobní spotřebu od Lina - Re: Převod pro osobní spotřebu xxxxxxxNo právě,...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 18. 4. 2013 14:38

    Lina

    Re: Převod pro osobní spotřebu
    xxxxxxx
    No právě, tady jde o obchodní majetek,je to tak? podle
    ZDPH §4 odst 3 c) se rozumí ...obchodním majetkem souhrn majetkových hodnot, který slouží nebo je určen osobě povinné k dani k uskutečňování ekonomických činností.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).