Hlavní navigace

Názor k dotazu Převod pro osobní spotřebu od Vladimír 2 - Re: Převod pro osobní spotřebu ****************************************Tak abyste...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 19. 4. 2013 17:16

    Vladimír 2

    Re: Převod pro osobní spotřebu
    ****************************************
    Tak abyste věděli co dělat v neděli:

    1,10,2001 jsem koupil PC za cenu 38000,- zaevidoval
    v evidenci DHIM (postaru DKP) Dne 10,1,2008 jsem jej
    vyřadil z evidence do os. užívání. Žádné DPH jsem neodvedl!
    Spočítá mě někdo o kolik jsem okradl tu zlodějskou bandu MF?

    Při PŘECHODU na pušál dle §4/4 již nemám majetek (de hlásání
    odborníků na toto tema) = přestal jsem o něm účtovat a je fuč.
    Jakpak s DPH z tohoto (i nového) majetku když ho již "nemám"?
    Jak s DPH pokud k tomu majtetku co :nemám" cosi koupím
    např. toner do tiskárny. To si potom mohu dle §25/u pouze
    zazpívat Oral si oral až si ti zvoral?
    Hezký víkend

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).