Hlavní navigace

Názor k dotazu Diety u OSVČ od začátečnice - Re: diety u OSVČ Jako podnikatel má nárok na...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 19. 4. 2013 13:33

    začátečnice (neregistrovaný) 85.71.83.---

    Re: diety u OSVČ
    Jako podnikatel má nárok na těch 100 Kč. To rozmezí 100-121 Kč je pro státní zaměstnance §176,ne? Podnikatel se řídí podle § 163.Tak jsem to aspoň pochopila.Prosím jak to teda je?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).