Hlavní navigace

Názor k dotazu Je nutné mít sjednané smluvně odpadky? od vkloudova - Re: je nutné mít sjednané smluvně odpadk Jen mi...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 20. 4. 2013 21:10

    vkloudova (neregistrovaný)

    Re: je nutné mít sjednané smluvně odpadk
    Jen mi ten komentář od Vás přišel takový nepřátelský, nechci nikoho urážet. Jen jsem se ptala, zda ze zákona má povinnost každý podnikatel mít smlouvu s odpadní společností přestože to neni třeba. Nechtěla jsem zde řešit to, že když už přijde zákaznice - tak je ve věkové kategorii, kdy na wc nebude zanechávat tampony atd.. ani to, že pokud by byli zaměstnanci a já jsem jim řekla, že si přeju, aby si své svačinové ubrousky vyhazovali jinde - neměl by v tom být problém :-) Odpadkový koš je 2 kroky před vchodem a ten je městský klasický hned na chodníku. A věřte, že ho nijak zvlášť nevyužíváme.. jinak by to vypadalo na chodníku jinak a né čistě. Asi jsem ještě měla poznamenat, že jde o pivnici, která je velká asi jako běžný obývací pokoj a že slouží výhradně ke konzumaci piva. Jen jsem si sama říkala, že kdybych měla odpadky, že bych měla potřebu je někam dávat již dříve :D :-D

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).