Hlavní navigace

Názor k dotazu Výživné od Líba - Re: Výživné To by asi měl rozhodnout soud.Teď by...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 29. 5. 2013 17:43

    Líba (neregistrovaný) 88.103.26.---

    Re: Výživné
    To by asi měl rozhodnout soud.

    Teď by ji měl živit otec jejího dítěte, ne?
    § 95
    (1) Otec dítěte, za kterého není matka dítěte provdána, je povinen matce přispívat přiměřeně na úhradu výživy po dobu dvou let, jakož i na úhradu nákladů spojených s těhotenstvím a slehnutím.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).