Hlavní navigace

Názor k dotazu Platba kartou zaměstnance v zahr. od jinka - Re: Platba kartou zaměstnance v zahr. to mám vážně...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 30. 5. 2013 11:20

    jinka (neregistrovaný) 193.165.167.---

    Re: Platba kartou zaměstnance v zahr.
    to mám vážně kopírovat celý zákoník
    Zaměstnanec nesmí "prodělat"
    § 162 Náhrada výdajů za ubytování
    (1) Zaměstnanci přísluší náhrada výdajů za ubytování, které vynaložil v souladu s podmínkami pracovní cesty, a to ve výši, kterou zaměstnavateli PROKAZE.
    Máte doklad o přepočtu ?
    Nemáte ?
    § 185
    Požaduje-li se pro poskytnutí cestovních náhrad prokázání příslušných výdajů, a zaměstnanec je neprokáže, může mu zaměstnavatel poskytnout tuto náhradu v jím uznané výši, která odpovídá určeným podmínkám, pokud tento zákon nestanoví jinak (§ 158 odst. 3).

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).