Hlavní navigace

Názor k dotazu Prosím pomoc - cestovní náhrady.. :) od Kamila II - Re: Prosím pomoc - cestovní náhrady.. :) >>>>>>občeas i...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 14. 6. 2013 10:18

    Kamila II (neregistrovaný) 80.95.113.---

    Re: Prosím pomoc - cestovní náhrady.. :)
    >>>>>>občeas i přemýšlelo o tom o čem je řeč a ne jenom
    >
    >>>>>
    >>>>Prosím, teď už vážně, pana Vladimíra, bez urážek a
    >>>>bez
    >>>>emocí. diskuse je zbytečně dlouhá. napište správný
    >>>>výpočet, tedy opravte ten můj, jak to podle vás má
    >>>>být.
    >>>>nikdo se nenaštve za nevědomost, naopak my co to
    >>>>děláme, budeme rádi, když budeme vědět, co je špatně.
    >>>>ale
    >>>>jasný výpočet, ne řeči. děkuji za všechny
    >>>******************************************
    >>>Děkovat nemusíte, nestojím o to. Jste přesvědčena že
    >>>tento ´
    >>>váš výpočet je správně?
    >>>1. den kapesné z 15
    >>>2.den kapesné ze 45
    >>>3.den kapesné ze 30
    >>> Autor zprávy: Jana N.
    >>>Čas zápisu: 13.6.2013 8:29 z adresy 195.5.186.xxx
    >>>
    >>již po několikáte v této diskusi jste byl požádán, s
    >>prosbou i mnou, abyste napsal jasná čísla výpočtu
    >>výše
    >>uvedeného případu.
    >>já nevím, co je na tom nejasného. jestli to mám
    >>šp*******

    >>>1. den kapesné z 15 Ne, z 15 aleze 45
    >>>2.den kapesné ze 45
    >>>3.den kapesné ze 30 NE z 30 ale ze 45

    Nějak to nesedí s tímto:
    Stanovisko Generálního finančního ředitelství:
    Kapesné poskytnuté v souladu se Zákoníkem práce se dle ust. § 6 odst. 7 ZDP nepovažuje za příjem ze závislé činnosti a není předmětem daně zaměstnance. V návaznosti na odpověď Ministerstva práce a sociálních věcí (MPSV), které je
    příslušné k výkladu Zákoníku práce, lze poskytovat zaměstnancům kapesné do výše 40% zahraničního stravného určeného podle délky doby v zahraničí, nikoliv ze zkráceného zahraničního stravného z důvodu poskytnutého bezplatného jídla (viz odpověď MPSV)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).