Hlavní navigace

Názor k dotazu reklamní služby pro odběratele z EU od alli - Re: reklamní služby pro odběratele z EU a jde...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 9. 7. 2013 7:04

    alli (neregistrovaný) 88.81.82.---

    Re: reklamní služby pro odběratele z EU
    a jde opravdu o místo plnění v ČR? pokud je poskytnuto pro osobu registrovanou k DPH v JČS EU, je místo plnění dle §9 odst. 1 ZDPH v místě, kde má zákazník sídlo

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).