Hlavní navigace

Názor k dotazu Patří na cesťák? od Vladimír 22 - Re: patří na cesťák? ***************************************Bez "cesťáku" v jakékoliv formě...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 11. 7. 2013 19:15

    Vladimír 22 (neregistrovaný) 88.101.231.---

    Re: patří na cesťák?
    ***************************************
    Bez "cesťáku" v jakékoliv formě ani ránu - viz §153/1 ZP
    Při případném vzniku prac. úrazu nebo škody zaměstnanci by se (bez cesťáku) asi panu podnikateli odklápěly uši- určitě ne
    radostí. A na výdaják necí co psát jenom to číslo a částka na
    cesťáku.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).