Hlavní navigace

Názor k dotazu OT - zákaznická karta České pošty od taiwi - Re: OT - zákaznická karta České pošty Zákaznickou kartu...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 17. 9. 2013 9:55

    taiwi (neregistrovaný)

    Re: OT - zákaznická karta České pošty
    Zákaznickou kartu mám 14 dní a po těch "zkušenostech" jsem to dnes už nevydržel a napsal na ČP dotaz, zda to myslí s kartou vážně nebo si dělají z lidí srandu.. a měl pár dalších věcných k fungování karet do budoucna:

    1) ad slevy - asi tam nějaké jsou, ale na 20 balících/dopisech jsem "ušetřil" asi 3 koruny. Což je naprostá bomba a bez karty bych asi zkrachoval :-)).
    2) ad podací lístky - zatím jsem pokaždé musel podací lístek vyplnit, jinak by mi poštu nevzali
    3) ad. info o doručení - opět žádná změna oproti normálu. žádné info o doručení zásilky jsem neobdržel.....musel jsem si to najít až na trackingu na web stránkách ČP dle čísla balíku.

    Takže karta se mi momentálně jeví jako naprosto zbytečná pro zákazníka. Zato ČP má krásný přehled, co kdy a čeho kdo posílá....takže při výběru určitého vzorku má docela pěkná data, se kterými může dál pracovat. Nehledě na to, že podpisem smlouvy ke kartě člověk stvrzuje souhlas s poskytnutím osobních údajů pro komerční, reklamní, obchodní sdělení.

    Ještě počkám, co mi odpoví ČP.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).