Hlavní navigace

Názor k dotazu Exist.exekuce pouze ze Zápočt.listu? od RenataH - Re: exist.exekuce pouze ze Zápočt.listu? v OSŘ je napsáno:§...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 11. 11. 2013 21:58

    RenataH (neregistrovaný) 94.138.124.---

    Re: exist.exekuce pouze ze Zápočt.listu?
    v OSŘ je napsáno:
    § 295
    (1) Přestal-li povinný pracovat u dosavadního plátce mzdy, musí to oznámit do jednoho týdne soudu, který nařídil výkon rozhodnutí srážkami ze mzdy.
    Do jednoho týdne musí povinný soudu rovněž oznámit, že nastoupil práci u jiného plátce mzdy.
    Podle mého je ten, kdo má exekuci, informovat vždy patřičný soud (exekutora) o změně zaměstnání.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).