Hlavní navigace

Názor k dotazu Příjem z pronájmu a sleva na dani od . - Je povinná registrace k dani při ...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 22. 1. 2014 19:37

    . (neregistrovaný) 77.240.103.---

    Je povinná registrace k dani při § 9 ?
    >>>Dobrý den, nemám jiný příjem jen příjem z pronájmu
    >>>podle § 9,výdaje paušálem. Mohu si také odečíst slevu
    >>>na
    >>>dani 24 840,- Kč. Děkuji H,
    >>
    >>na slevu na poplatníka nemá nárok jenom starobní
    >>důchodce, který pobíral st. důchod 1.1.2013
    >
    >nemám registraci k dani za rok 2013, mohu přesto
    >příjem z pronájmu danit já? je to byt v SJM, ale kdyby
    >příjem z pronájmu danil ještě manžel ke svým příjmům, je
    >to nevýhodné. Děkuji

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).