Hlavní navigace

Názor k dotazu Nevedení účetnictví od Ditka - Re: Nevedení účetnictví NO to jsem prvne chtela si...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 27. 1. 2014 20:39

    Ditka (neregistrovaný)

    Re: Nevedení účetnictví
    NO to jsem prvne chtela si nechat na uctovani, ale takhle se toho bojim. Jasne, vypis mam, banku mam za 2012, jsou tam videt nejake uhrady asi za najmy kancelari a jsou tam plusove prevody od jine spolecnosti, kterou vlastni ten jeji kamarad, asi spis jako zadotovani banky, aby byly penize na placeni faktur, ale pak tam jsou i fa za zbozi a nevim jak to bylo s pohl. a zavazky v 2011 a tam nemame ani banku, a kamarad nechce spolupracovat. Ze at si navedeme pokladnu na 200 tis. kč, inventuru nam podepise, ZK 200 tis., banku bych navedla dle konecneho stavu, ale co proti ni ? pry by nam i podepsal napr. pujcku od spolecnika, ale myslim, ze to neni spravne.....a nevim,zda podpis takove inventury bude dostacujici k navedeni stavu 2013. Myslite, ze by jen stacilo toto mit podepsane od jednatele napr. k 31.12.12? A vzdyt budou chtit vykazy a zaverku za roky pred tim ? Mam strach, co se tam zas jeste muze nekde ukazat dal, nemam na tohle nervy...
    diky moc za ochotu mi pomoct a poradit

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).