Hlavní navigace

Názor k dotazu Cena zařazení drobného majetku u plátce? od alli - Re: Cena zařazení drobného majetku u plá §7b odst....

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 30. 1. 2014 12:49

    alli (neregistrovaný)

    Re: Cena zařazení drobného majetku u plá
    §7b odst. 2
    Pro obsahové vymezení složek majetku v daňové evidenci se použijí zvláštní právní předpisy o účetnictví, není-li dále stanoveno jinak.
    pokud se rozhodnete, že majetek od určité výše např. od 100,- budete evidovat jako drobný hmotný majetek, zařadíte si to pomocné evidence (neznám váš software) v ceně bez DPH, pokud u něj máte nárok na odpočet DPH (používáte ho pro své podnikání)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).