Hlavní navigace

Názor k dotazu Místo plnění ČR nebo zahraničí? od Jana N. - Re: Místo plnění ČR nebo zahraničí? to musíte sama...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 30. 1. 2014 15:35

    Jana N. (neregistrovaný) 195.5.186.---

    Re: Místo plnění ČR nebo zahraničí?
    to musíte sama vědět, zda jsou vaše práce ve vztahu k nemovitosti.
    já bych fakturovala s daní §9 /1
    nemůže se jednat o RPDP - musí se jedna o dva plátce a místo plnění v TUZEMSKU

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).