Hlavní navigace

Názor k dotazu Místo plnění ČR nebo zahraničí? od seis - Re: Místo plnění ČR nebo zahraničí? Děkuji za rychlou...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 30. 1. 2014 15:46

    seis (neregistrovaný) 46.13.31.---

    Re: Místo plnění ČR nebo zahraničí?
    Děkuji za rychlou reakci, nicméně mi to pořád není moc jasné...
    Podle §9 je přece místem plnění sídlo firmy, pro kterou tu službu poskytuju, tedy ČR. A splňuje to tedy i podmínky pro fakturaci v režimu, protože se jedná o stavební práce...Pokud tyto stavební práce fakturujeme v ČR, je to vždy v RPDP.
    Jedná se o práci na povrchu hřiště = stavební práce na nemovitosti a tak mě kolegyně nahlodala, že by to mělo být podle paragrafu § 10. Ono to je asi ve výsledku jedno, bude to bez daně tak nebo tak, akorát nevím, jestli by to mělo být správně na ř.25 nebo 26.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).