Hlavní navigace

Názor k dotazu Místo plnění ČR nebo zahraničí? od alli - Re: Místo plnění ČR nebo zahraničí? aby šlo o...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 30. 1. 2014 19:04

    alli (neregistrovaný) 88.81.82.---

    Re: Místo plnění ČR nebo zahraničí?
    aby šlo o RPDP, muselo by jít o stavební práce v ČR
    jestli jde o stavební práce na nemovité věci dle §10 ZDPH (místo plnění v Rakousku) tak to ve výsledku jedno není, bude to sice na ř. 26, ale měli byste si zjistit, zda nemáte povinnnost odvést DPH v Rakousku (pokud není váš odběratel v Rakousku registrován k DPH)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).