Hlavní navigace

Názor k dotazu Místo plnění ČR nebo zahraničí? od Jana N. - Re: Místo plnění ČR nebo zahraničí? máte to prostě...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 3. 2. 2014 6:41

    Jana N. (neregistrovaný) 195.5.186.---

    Re: Místo plnění ČR nebo zahraničí?
    máte to prostě špatně, a nevím proč se dotazujete, ostatní se snaží vám poradit a stejně ve finále máte fakturaci špatně.
    několikrát jsme se vám tu snažili říct, že RPDP je pouze mezi českými plátci s místem plnění v tuzemsku. pokud je místo plnění v EU,jak to máte vy, tak se vypořádání přesouvá tam. u nemovitostí podle § 10, u ostatních podle § 9.
    ztráta času a škoda takovým lidem radit

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).