Hlavní navigace

Názor k dotazu Místo plnění ČR nebo zahraničí? od seis - Re: Místo plnění ČR nebo zahraničí? Paní Jano, nezlobte...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 3. 2. 2014 7:28

    seis (neregistrovaný) 94.127.128.---

    Re: Místo plnění ČR nebo zahraničí?
    Paní Jano, nezlobte se na mě, nechci aby to vypadalo, že Vaše rady ignoruji. Já osobně jsem byla pro fakturaci podle § 10, daňovému poradci se to nezdálo, ale dokázal mě přesvědčit, že to bude podle § 9 a s RPDP. A podle paragrafu je místem plnění při poskytnutí služby.... místo, kde má ....SÍDLO. Tedy sice je to služba poskytnutá v Rak., ale pro českého plátce, tedy místo plnění bude v tuzemsku. Takže proč ne RPDP?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).