Hlavní navigace

Názor k dotazu Musím podávat DP? - ještě jednou od EvaP - Re: Musím podávat DP? - ještě jednou ano, na...

Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

  • 1. 2. 2014 18:34

    EvaP (neregistrovaný) 80.90.129.---

    Re: Musím podávat DP? - ještě jednou
    ano, na FÚ podáte čestné prohlášení, že jste neměl jako OSVČ (§7) žádné zdanitelné příjmy za rok 2013, na SP a ZP nulové přehledy a jelikož tam budete mít uvedeno, že OSVČ bylo vedlejší, tak vám vznikne přeplatek...

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).