Hlavní navigace

Názor k dotazu Smlouva o výkonu funkce od alen1 - Re: Smlouva o výkonu funkce >>>>Dobrý den, prosím Vás...

  • 3. 2. 2014 15:10

    alen1 (neregistrovaný) 91.228.45.---

    Re: Smlouva o výkonu funkce
    >>>>Dobrý den, prosím Vás o radu: Smlouva o výkonu
    >>>>funkce-ředitel. Může si uplatňovat slevu na
    >>>>poplatníka
    >>>>ve
    >>>>výši 2.070,- Kč a také mít stravenky jako měl
    >>>>doposud,
    >>>>když ještě byla pracovní smlouva? Děkuji předem
    Řídíte se ve věci benefitů (např. vámi uváděné stravenky) zněním schválené smlouvy o výkonu funkce. Pokud jsou tam uvedeny jako nepeněžní plnění stravenky a podmínky, pro jejich "čerpání", pak ano.
    Plnění ze smlouvy o výkonu funkce podléhá §6 ZDP, pokud splní ostatní podmínky pro slevu 2070 (podepsané prohlášení ...) tak může uplatňovat.
    >>>
    >>>Nepíšete kdo konkretně , týká se to jednatele?
    >>¨
    >>Ne je to a.s. - statutární ředitel a předseda správní
    >>rady. Ještě se chci zeptat PP do 31.12.2013 ještě
    >>dovolená 10 dnů. Tato dovolená se převede nebo se měla
    >proplatit?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).