Hlavní navigace

Názor k dotazu účtujete někdo OSVČ kadeřnici? od . - Re: účtujete někdo OSVČ kadeřnici? Jak je postavena smlouva...

  • 12. 2. 2014 15:01

    . (neregistrovaný) 77.240.103.---

    Re: účtujete někdo OSVČ kadeřnici?
    Jak je postavena smlouva o nájmu nebytového prostoru mezi majitelem budovy a kadeřnicí? Může kadeřnice nebytový prostor nebo část prostoru dále pronajímat?
    Jak je postavena smlouva o pronájmu křesla - jsou tam uvedeny i další služby? Pronajímá, jak uvádíte, asi také část zařízení. Má toto zařízení zařazeno v obchodním majetku?

    ZDP platnost 2014, § 7
    Příjmy ze samostatné činnosti
    (2) Příjmem ze samostatné činnosti, pokud nepatří do příjmů uvedených v § 6, je dále
    b) příjem z nájmu majetku zařazeného v obchodním majetku,
    ...................

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).