Hlavní navigace

Názor k dotazu účtujete někdo OSVČ kadeřnici? od Janekaa - Re: účtujete někdo OSVČ kadeřnici? ano, může dále pronajímat...

  • 12. 2. 2014 15:19

    Janekaa (neregistrovaný) 31.30.36.---

    Re: účtujete někdo OSVČ kadeřnici?
    ano, může dále pronajímat část nebytového prostor
    pronájem křesla zahrnuje všechny služby (elektřinu,vodu,vybavení) nezahrnuje materiál (šampony, barvy na vlasy atd.)
    vybavení pořídila v roce 2013, pokud by za rok 2013 uplatnila výdaje %, tak by vybavení neměla v obchodním majetku, je to tak?

    čili kdyby v roce 2013 vedla daňovou evidenci, uplatnila skutečné výdaje, ve kterých by bylo i vybavení provozovny (OM), pak by příjmy z nájmu byly podle §7 ZDZP. Šlo by to takto?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).