Hlavní navigace

Názor k dotazu Jaké procento výdajů? od . - Re: podnikání bez nahlášené živnosti + % Podle mého...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 19. 2. 2014 9:01

    . (neregistrovaný) 77.240.103.---

    Re: podnikání bez nahlášené živnosti + %
    Podle mého názoru měl mít nahlášenou živnost "Poskytování technických služeb"

    Vlastně podnikal bez živnosti a to se pak příjmy zdaňují v §10 ZDP bez možnosti uplatnit výdaje procentem z příjmů.

    Chtělo by to pomoc odborníka

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).