Hlavní navigace

Názor k dotazu Do jaké výše platba v eurech? od Ondřej Drbal - Re: Do jaké výše platba v eurech? §3 (1)...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 19. 2. 2014 23:34

    Ondřej Drbal (neregistrovaný) 77.236.203.---

    Re: Do jaké výše platba v eurech?
    §3 (1) Povinnost provést platbu bezhotovostně se vztahuje na platby prováděné

    a) navzájem mezi osobami s místem trvalého pobytu, místem pobytu nebo sídlem na území České republiky, pobočkami nebo organizačními složkami zahraničních osob zřízenými na území České republiky, nebo

    b) osobami s místem trvalého pobytu, místem pobytu nebo sídlem na území České republiky, pobočkami nebo organizačními složkami zahraničních osob zřízenými na území České republiky ve prospěch osob s místem pobytu nebo sídlem v zahraničí;

    přesahuje-li výše těchto plateb částku stanovenou tímto zákonem.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).