Hlavní navigace

Názor k dotazu Do jaké výše platba v eurech? od vematr - Re: Do jaké výše platba v eurech? >>>>>>Dobrý den>>>>>>nemáte...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 20. 2. 2014 10:13

    vematr

    Re: Do jaké výše platba v eurech?
    >>>>>>Dobrý den
    >>>>>>nemáte prosím někdo zkušenost do jaké výše může být
    >>>>>>provedena
    >>>>>>platba v hotovosti v eurech v Rakousku ?
    >>>>>>
    >>>>>>Děkuji.
    >>>>>Mám za to, že je to v Kč 350 tis. za jednu platbu a
    >>>>>den. Tak si propočítejte kursem na tuto částku.
    >>>>
    >>>>Vím,že toto platí u nás v Česku,ale platí to i v tom
    >>>>Rakousku?
    >>>>Děkuji.
    >>>Limit v Rakousku neznám, ale pokud je protistrana v
    >>>Česku, tak byste měl doddržet výše uvedený limit.
    >>Co myslíte tím protistrana?Je to český odběratel a
    >>rakouský dodavatel.
    >
    >§3 (1) Povinnost provést platbu bezhotovostně se
    >vztahuje na platby prováděné
    >
    >a) navzájem mezi osobami s místem trvalého pobytu,


    >místem pobytu nebo sídlem na území České republiky,
    >pobočkami nebo organizačními složkami zahraničních osob
    >zřízenými na území České republiky, nebo
    >
    >b) osobami s místem trvalého pobytu, místem pobytu
    >nebo sídlem na území České republiky, pobočkami nebo
    >organizačními složkami zahraničních osob zřízenými na
    >území České republiky ve prospěch osob s místem pobytu
    >nebo sídlem v zahraničí;
    >
    >přesahuje-li výše těchto plateb částku stanovenou
    >tímto zákonem.

    Děkuji-takže limit 350000Kč je jasný.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).