Hlavní navigace

Názor k dotazu paušál na auto 4.000 + 3,60 ? od Ondřej Drbal - Re: paušál na auto 4.000 + 3,60 ? Přečtěte...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 1. 3. 2014 16:55

    Ondřej Drbal (neregistrovaný) 77.236.203.---

    Re: paušál na auto 4.000 + 3,60 ?
    Přečtěte si zákon o daních z příjmů, §24/2/zt. Tam se píše, že paušál na dopravu si můžete uplatnit pouze v případě, že neuplatňujete výdaj na dopravu dle písmene k). A v písmení k)/3 se řeší právě základní náhrady na km... Takže buď zt) - paušál, nebo k)

    Vůbec netuším, jak Vám to mohlo projít (asi si toho nikdo na FÚ nevšiml), když takto znělo písmeno zt) již minimálně od 1.1.2011

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).