Hlavní navigace

Názor k dotazu Výdaje paušálem od katkajj - Re: výdaje paušálem Má tazatel vůbec povinnost DAP podávat?...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 6. 3. 2014 8:32

    katkajj (neregistrovaný) 90.177.40.---

    Re: výdaje paušálem
    Má tazatel vůbec povinnost DAP podávat? Pokud je celý rok zaměstnaný, v zaměstnanání podepíše prohlášení poplatníka a jeho příjmy z podnikání nejsou vyšší než 6000,- (§38g, odst.2)? Díky

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).