Hlavní navigace

Názor k dotazu Napomenutí od pája - Re: Napomenutí >Prosím Vás..zaměstnanci si vzájemně "odštípali " konec>pracovní...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 19. 3. 2014 13:32

    pája

    Re: Napomenutí
    >Prosím Vás..zaměstnanci si vzájemně "odštípali " konec
    >pracovní doby, a navíc tu byl jenom jeden. Jako trest
    >mohu dát napomenutí písemné. MOhu i nyní, když to bylo
    >v lednu.
    ANO
    >
    >A během 6měsíců, když budou mít 3 napomenutí, tak je
    >zaměstnavatel může propustit bez odstupného...je to
    >tak? Děkuji.

    podle § 52 g ZP pro závažné porušení lze i bez písemného upozornění dát výpověď, pro soustavné méně závažné stačí 1 upozornění a lze dát výpověď- o tom, jaké porušení to je co do intenzity, rozhoduje zam-tel.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).