Hlavní navigace

Názor k dotazu Rodičovský př. + OSVČ + odstupné ? od v.e.n.d.y. - Re: Rodičovský př. + OSVČ + odstupné ? Vedlejší...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 22. 3. 2014 16:20

    v.e.n.d.y.

    Re: Rodičovský př. + OSVČ + odstupné ?
    Vedlejší OSVČ jste z titulu rodičovské dovolené, takže vyplacené odstupné na to nemá vliv. Napsala jste sama, že odstupné je ze zaměstnání a zaměstnání je v ZDP přeci příjem podle §6, takže bude patřit tam, potřebujete pak při vyplňování DP za 2014 potvrzení od zaměstnavatele.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).