Hlavní navigace

Názor k dotazu Pronájem aut §9 nebo §7? od JanaPřik - Je to tak správně?? Zřejmě jsem už našla správnou...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 29. 3. 2014 17:11

    JanaPřik (neregistrovaný) 88.102.15.---

    Je to tak správně??
    Zřejmě jsem už našla správnou odpověď, prosím o ujištění, že je opravdu OK.
    Pokud je auto v obchodním majetku , což je - uplatňují se na něj daňové odpisy a technickém prákaze je zapsáno pod IČ, tak nejde o přijem dle §9, ale 7 a musí se odvést SP i ZP.
    Děkuji pěkně za radu.
    Janina

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).