Hlavní navigace

Názor k dotazu Potvrzení zam. - starobní důchod od jasná. - není zač, pěkný den >>>>>>>Dobrý den, moc bych prosila...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 17. 9. 2014 11:11

    jasná. (neregistrovaný) 81.30.251.---

    není zač, pěkný den
    >>>>>>>Dobrý den, moc bych prosila o radu. Zaměstnankyně jde
    >>>>>>>do starobního důchodu a přinesla si potvrzení, které
    >>>>>>>mám vyplnit. Odchází 15.12. Potřebovala bych poradit
    >>>>>>>u
    >>>>>>>vyplňování pracovní neschopnosti. Mám zapsat nemoc za
    >>>>>>>celou dobu, co je u nás paní zaměstnaná nebo za
    >>>>>>>poslední rok? A ještě bych se ráda zeptala na ELDP.
    >>>>>>>Potvrzení mi donesla zaměstnankyně, tzn. že to není
    >>>>>>>výzva od
    >>>>>>>OSSZ, abych ELDP vystavovala, chápu to dobře? Počkám,
    >>>>>>>až paní 15.12. skončí a vystavím ELDP. Je to tak,
    >>>>>>>prosím? Moc děkuji za rady
    >>>>>>
    >>>>>>Co to máte za potvrzení? Jedná se o ,,Potvrzení
    >>>>>>zaměstnavatele podle § 83 zákona.....,,?
    >>>>>
    >>>>>Ano, zapomněla jsem to napsat.
    >>>>
    >>>>Jelikož datum přiznání SD teprve bude, tak žádnou
    >>>>nemoc nevypisujete. ELDP nevystavujete, počkáte až
    >>>>vás
    >>>>OSSZ vyzve k předložení.
    >>>
    >>>Aha, takže vyplním pouze, pokud jsou nějaké srážky na
    >>>základě nařízeného soudního rozhodnutí, kdy končí
    >>>výdělečná činnosti ,razítko a podpis?
    >>
    >>Ano.
    >
    >Moc děkuji ! Hezký den

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).