Hlavní navigace

Názor k dotazu OSVČ a používání os. auta od . - Re: OSVČ a používání os. auta Promiňte ale vedete...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 22. 9. 2014 23:56

    .

    Re: OSVČ a používání os. auta
    Promiňte ale vedete daňovou evidenci podle § 7b Zákona o daních z příjmů nebo uplatňujete výdaje procentem z příjmů podle § 7 odstavec 7) ZDP? Ptám se s ohledem na § 7 odstavec 13) ZDP.
    Platíte silniční daň za obě vozidla?
    Předává Vám zaměstnanec k proplacení vyúčtování služebních cest?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).