Hlavní navigace

Názor k dotazu Zkušební doba - první zaměstnavatel-lze? od JanaJana - Děkuji Vám oběma.Vaše rady jsou neocenit >>Dobrý den, prosím...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 23. 9. 2014 9:08

    JanaJana (neregistrovaný) 85.70.51.---

    Děkuji Vám oběma.Vaše rady jsou neocenit
    >>Dobrý den, prosím o radu.
    >>Platí stále, že nelze uzavříž zkušební dobu, když
    >>zaměstnáme hned někoho po škole - tudíž je to jeho
    >>první
    >>pracovní poměr?
    >>A pokud uzavřete pracovní poměr a sjednáte zkušební
    >>dobu, tak je uzavřený pracovní poměr neplatný?
    >>V zákoníku práce § 36 se o něčem takovém nepíše, ale
    >>jelikož to musím vysvětlit nadřízenému, tak musím
    >>uvést
    >>i kde je to v zákoně.
    >>Prosím - poradíte? děkuji.
    >
    >Zákon je koncipován - co není zakázáno je povoleno.
    >Žádné omezení při sjednání zkušební doby už hodně
    >dávno není.
    >Takže nemáte co v zákoně ukázat.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).