Hlavní navigace

Názor k dotazu Penále od FÚ nebo ne? od H,P - Re: Penále od FÚ nebo ne? §252 odst.6 daňového...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 2. 10. 2014 12:13

    H,P (neregistrovaný) 77.92.222.---

    Re: Penále od FÚ nebo ne?
    §252 odst.6 daňového řádu
    Správce daně MŮŽE vyrozumět o předpisu úroku z prodlení...
    tzn. může ale nemusí. Pokud víte, že jste daň z příjmů hradili pozdě, pak jde zřejmě o úrok z prodlení. Zda jde o správnou částku si spočítejte, pokud se Vám výše úroku nezdá, požádejte o zaslání platebního výměru na úrok.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).