Hlavní navigace

Názor k dotazu Materiál pro bytový dům 15% DPH? od maxx - Re: Materiál pro bytový dům 15% DPH? Neplaňujete 15%...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 3. 10. 2014 9:36

    maxx (neregistrovaný) 62.129.61.---

    Re: Materiál pro bytový dům 15% DPH?
    Neplaňujete 15% DPH na veškeré práce, ale pouze na práce stanovené v §48 zák. o DPH.
    Pozor na stavební práce mezi plátci DPH - §92e - přenos daňové povinnosti.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).