Hlavní navigace

Názor k dotazu Materiál pro bytový dům 15% DPH? od jany - Re: Materiál pro bytový dům 15% DPH? Ano správně...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 3. 10. 2014 10:04

    jany (neregistrovaný) 81.162.195.---

    Re: Materiál pro bytový dům 15% DPH?
    Ano správně práce dle § 48 zák. o DPH. Už se mi rozsvítilo, takže nájem tam nespadá, pouze montáže a demontáže. Děkuju moc

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).