Hlavní navigace

Názor k dotazu pokračující exekuce od Líba - Vám také. >>>>>>>Jestli si chce zaměstnanec platit víc, má...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 10. 10. 2014 11:27

    Líba (neregistrovaný) 195.146.112.---

    Vám také.
    >>>
    >>>>Jestli si chce zaměstnanec platit víc, má možnost si
    >>>>to platit ze svého účtu. Já osobně bych rozhodně víc,
    >>>>než kolik je zákonem stanoveno, neposílala.
    >>>>
    >>>>1575,- Kč, máte špatně zaokrouhleno.
    >>>
    >>>Paní Líbo, jestli byste měla chviličku, shodou
    >>>okolností ted taky řeším situaci s EX. Mohu Vás
    >>>požádat o
    >>>radu?
    >>>Zam-ec na HPP u firmy A má pár exekucí. Firma B ho
    >>>chce zaměstnat na DPČ nebo DPP, to ještě nevědí. Též
    >>>ještě není zřejmé, jak vysoká bude odměna. Z DPP se
    >>>nestrhává, to vím. Kdyby měl DPČ a vyšší odměnu, bude
    >>>se mu
    >>>z toho strhávat nebo nikoliv? Nebo se mu bude
    >>>strhávat
    >>>jen z HPP? Přiznám se, nemůžu nikde dohledat.
    >>>Děkuji předem za Vás názor.
    >>
    >>Řeší to OSŘ § 298.
    >
    >Děkuji moc za odkaz. Krásný den, K.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).