Hlavní navigace

Názor k dotazu dobropis z EU od P.J. - Re: dobropis z EU Do kterého zdaňovacího období>>>>vlastně>>>>dobropis...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 22. 10. 2014 8:18

    P.J. (neregistrovaný) 193.85.115.---

    Re: dobropis z EU
    Do kterého zdaňovacího období
    >>>>vlastně
    >>>>dobropis pro zákazníka z EU patří? Do září nebo do
    >>>>období, kdy budu mít potvrzený dobropis v ruce?
    >>>>Děkuji
    >>>>za
    >>>>odpověď.
    >>>a kdy máte podepsaný zápočet?
    >>
    >>On tam datum neuvedl, dal tam jenom razítko a podpis,
    >>ale v naší evidenci došlé pošty mám přijetí do firmy
    >>13.10.2014
    >v §42 odst. 3 písm. b) ZDPH je uvedeno "obdržel",
    >nikoli potvrdil
    >pokud jste ODD poslali doporučeně nebo emailem v září
    >(příp. zápočet), dejte do přiznání za září
    Doporučeně jsme neposílali a mailem to nevím, vím bezpečně pouze to datum došlého zápočtu13.10.2014. Tak jsem si říkala, že když mi podepsali zápočet, tak vlastně uznávají obdržení dobropisu a dala bych to do října. Je možné s tím tak argumentovat při kontrole FÚ? a taky jsem si říkala, jestli není u dobropisů jiný režim pro EU.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).