Hlavní navigace

Názor k dotazu prosím xj - starosta od VH - Re: prosím xj - starosta >>Dobrý den, prosím, mohu...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 4. 11. 2014 13:33

    VH

    Re: prosím xj - starosta
    >>Dobrý den, prosím, mohu se na Vás opět obrátit? Mám
    >>informaci, že je neuvolněný starosta.Může prosím
    >>pokračovat v práci nebo na DPP,DPČ? mockrát Vám
    >>děkuji
    >
    >Ano, je stále vaším zaměstnancem, může pracovat jako
    >dosud, třeba i na DPP nebo DPČ, jenom máte povinnost ho
    >případně uvolňovat, pokud o to z důvodů výkonu funkce
    >starosty požádá .
    >Dny nebo hodiny, kdy budete zaměstnance uvolňovat si
    >můžete refundovat na obci.
    >
    > Mrkněte se na § 201 a § 2016 zákoníku práce
    § 2016 ZP?
    >
    >

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).