Hlavní navigace

Názor k dotazu zjednoduš.daň. doklad převodem? od alli - Re: zjednoduš.daň. doklad převodem? sazba daně by měla být...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 7. 11. 2014 8:46

    alli (neregistrovaný) 88.81.82.---

    Re: zjednoduš.daň. doklad převodem?
    sazba daně by měla být uvedena, dle §30a ZDPH nemusí ZDD obsahovat výši daně
    buď bych si nechala doplnit nebo risknout při kontrole FÚ dokazování dle §73 odst. 5 ZDPH, že k plnění došlo

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).