Hlavní navigace

Názor k dotazu Má nárok na náhradu v nemoci? od Líba - Re: Má nárok na náhradu v nemoci? Nemocenská z...

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 12. 11. 2014 13:18

    Líba (neregistrovaný) 195.146.112.---

    Re: Má nárok na náhradu v nemoci?
    Nemocenská z posledního zaměstnání.

    "Jestliže v rozhodném období stanoveném podle § 18 odst. 4 a 5 nemá zaměstnanec vyměřovací základ nebo není-li v tomto rozhodném období alespoň 7 kalendářních dnů, jimiž se dělí vyměřovací základ, považuje se za denní vyměřovací základ jedna třicetina započitatelného příjmu, kterého by zaměstnanec pravděpodobně dosáhl v kalendářním měsíci, v němž vznikla sociální událost."

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).